Sıkça Sorulan Sorular

Ayak ölçümü nasıl alırım?
 

Tüm ayakkabıları siparişiniz üzerine, sizin ölçülerinize göre üretebiliyoruz.

 

 

Size en iyi şekilde hizmet verebilmemiz için, siparişiniz sırasında, yukarıda yer alan yönlendirmelere göre ayak ölçülerinizi alarak, ürün sayfasında bulunan "Sipariş Notu" bölümüne aşağıda bulunan örnek gibi yazarak bize iletin. Ölçüm işlemini her iki ayağınız için de gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

Siparişim ne zaman teslim edilir?

 

Her ürünün kargo süresi ürün sayfasında bulunan "Kargo ve Teslimat" bölümünde bulunmaktadır. Sipariş verdiğiniz ürünler için e-posta ile bilgilendirme yapılacaktır. Verilen siparişlerin hazırlanma ve kargoya verilme süreleri her ürün sayfasında ürüne özel olarak "ürün bilgileri" kısmında belirtilmektedir. Kargolarımız İzmir çıkışlıdır. Kargo firmasından kaynaklanan gecikmelerden firmamız sorumlu değildir. Firmamızdan kaynaklanan bir gecikme veya iptal olması halinde alıcıya bilgilendirme yapılacaktır. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılamamaktadır.

Ayrıca sitemize üye girişi yaparak, hesabım bölümünden siparişlerinizi görüntüleyebilir ve siparişinizin durumunu takip edebilirsiniz.

 

Kapıda ödeme seçeneğiniz var mı?

 

Ürünler kişiye özel üretildiğinden dolayı siparişiniz ödemeniz yapıldıktan sonra işleme alınmaktadır. Bu sebeple kapıda ödeme seçeneğimiz bulunmamaktadır.

 

Taksit seçeneğiniz var mı?

 

Web sitemiz üzerinden gerçekleştireceğiniz işlemlerde kredi kartlarına taksit imkanlarımızdan yararlanabilirsiniz.

 

Değişim yapabilir miyim?

 

Ayakkabı modellerimizde, numara konusunda bir sorun yaşamanız durumunda, birebir aynı model üzerinden ücretsiz olarak değişim hakkınız bulunmaktadır.  Diğer sebepler ile, üretimden kaynaklı bir kusur olmadığı sürece, üzerinde tarafınıza ait kişiselleştirmeler bulunmasından dolayı değişim kabul edilememektedir. Stoklu ürünler için, Satın almış olduğunuz ürün/ürünler ile ilgili değişim talebinizi, siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 5 iş günü içerisinde yapabilirsiniz. Değişim talepleri değerlendirilip tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. 

 

Satın almış olduğunuz ürün/ürünler de değişim işlemini yapabilmeniz için; öncelikle, siparişiniz tarafınıza ulaştıktan sonra, eğer değişim yapmak istiyorsanız 2 gün içinde tarafımıza bilgi vermeniz gerekmektedir. Böylelikle değişim için istediğiniz ürün stoklarımızda mevcut ise, sizin için ayırabiliriz. Değişim için, mail yada telefon yoluyla bizimle iletişim kurabilirsiniz. 

 

Değişim/tadilat işlemlerinde, iki kargo bedeli de (gidiş-dönüş) müşteriye aittir. 

  

Ürün, orijinal kutusu/ambalajı ve etiketi ile birlikte geri gönderilmelidir. (Lekeli, yırtılmış, sökülmüş, tabanı aşınmış, derisi aşınmış, ambalajı kargo poşeti ile bantlanmış ürünlerin değişimi kabul edilmemektedir.) 

 

Değişim yapmak istediğiniz ürün veya ürünlerin stokta olması halinde, değişim için geri gönderdiğiniz ürün veya ürünlerin değişim şartlarına uygunluğu onaylandıktan sonra, en kısa sürede size kargolanacaktır.

Siparişimi iptal edebilir miyim?

 

Ürünler sipariş üzerine üretime girdiğinden dolayı, siparişinizi oluşturduktan sonra 24 saat içerisinde iptal edebilirsiniz. İptal etmek için info@sanemiko.net adresine Sipariş Kodunuzu belirtilerek tarafımıza bildirmeniz gerekmektedir. İade bedeliniz 10 iş günü içerisinde kredi kartınıza yansıtılır. Bankaların iadeleri hesapara yansıtma süresi değişiklik göstermektedir. 24 saati geçen iptal talepleri kabul edilmeyecektir. 

 

Ürünleri iade edebilir miyim?

 

Ürünler istekleriniz doğrultusunda kişiselleştirilip sizin için özel olarak üretilmesi sebebi ile iade seçeceğimiz bulunmamaktadır. üretimden kaynaklı problemlerde değiştirmek istediğiniz ürünün ambalajının hasar görmemiş, kullanılmamış olması gerekmektedir. Değiştirmek istediğiniz ürünü/ürünleri tarafımızdan onay alıp orijinal kutusu ve tüm aksesuarları ile göndermelisiniz. 5 iş günü içinde değişim hakkınızı kullanabilirsiniz.

 

Siparişim hangi kargo firması ile gönderiliyor?

 

Siparişiniz Aras kargo ile gönderilmektedir.

 

Sitenizdeki bir ayakkabı üzerinde tasarım veya detay (renk, topuk boyu vb.) değişikliği yapabilir miyim?

 

Sitemizde bulunan bir ayakkabı üzerinde renk, topuk boyu, topuk kalınlığı, burun ve topuk açıklılığı ve kapalılığı, desen ve süsleme değişikliği talebinde bulunabilirsiniz. Bunun için sipariş verilmeden önce info@sanemiko.net adresi üzerinden tarafımızla iletişime geçiniz. Yapılan değişiklikler sonucunda ürün fiyatı değişiklik gösterebilir.

 

Gelin ayakkabılarımın tabanında darısı başına listesi olacak mı?

 

Evet. Sipariş verirken aksini belirtmediğiniz sürece tüm gelin ayakkabılarında darısı başına listesi bulunmaktadır.