top of page

TESLİMAT

Siparişi verilen ürün ne zaman elinize ulaşır?
Sipariş verdiğiniz ürünler için e-posta ile bilgilendirme yapılacaktır. Verilen siparişlerin hazırlanma ve kargoya verilme süreleri her ürün sayfasında ürüne özel olarak "ürün bilgileri" kısmında belirtilmektedir. Kargolarımız İzmir çıkışlıdır. Kargo firmasından kaynaklanan gecikmelerden firmamız sorumlu değildir. 
Firmamızdan kaynaklanan bir gecikme veya iptal olması halinde alıcıya bilgilendirme yapılacaktır. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılamamaktadır.
Ayrıca sitemize üye girişi yaparak, hesabım bölümünden siparişlerinizi görüntüleyebilir ve siparişinizin durumunu takip edebilirsiniz.

Siparişiniz hangi kargo firması ile gönderilecek?
Aras Kargo ile gönderim yapmaktayız. 

Siparişinizin kargoya verildiğini nasıl anlayacaksınız?
Vermiş olduğunuz siparişiniz kargoya teslim edildiğinde, sistemimizde kayıtlı e-mail adresinize siparişiniz ile ilgili bilgiler gönderilmektedir.

Siparişinizi teslim alırken herhangi bir ücret ödeyecek misiniz?
Kredi kartı ve Havale yolu ile verdiğiniz siparişlerinizde kargo teslimi sırasında hiçbir ücret ödemeyeceksiniz.

Teslimat zamanında adreste kimse bulunamazsa ne olur?
Kargo firması verilen adreste kimseyi bulamazsa, "Kargo İhbar Notu" bırakır ve kargo şubeye geri döner. Bu durumda kargonun alıcı tarafından 2 gün içinde şubeden alınması gerekmektedir. Şubeden de 2 gün içinde alınmadığı takdirde firmamıza geri iade gelir. Ürünün tekrar gönderimi halinde kargo ücreti müşterimize ait olur. Böyle bir durumla karşılaşmamak için kargonuzu takip etmenizi ve adreste bulunamayacağınız özel durumlarda kargo şubesi veya tarafımızla irtibata geçmenizi öneririz.

Sipariş verildikten sonra alıcı ismi veya adres değiştirilebilir mi?
info@sanemiko.net adresine e-mail atarak tarafımız ile irtibata geçebilirsiniz. 

Siparişiniz yanlış, eksik veya hasarlı gelmişse ne yapmalısınız?
Öncelikle ürün kargo şirketinin hatalı taşıması sebebiyle dış ambalajı bozulmuş şekilde elinize ulaştıysa kargo görevlisine bu konuda tutanak tutturunuz.
Eğer firmamızdan kaynaklı bir hata söz konusu ise info@sanemiko.net adresi üzerinden tarafımızla irtibat kurunuz. Firmamız üretim ve satış bandında yaşanan aksaklıkların telafisi için ivedilikle çözüm odaklı bir çalışma yapacaktır. 
Ayrıca birden çok ürün siparişi verildiği durumlarda kargolar ayrı ayrı gönderilebilir. Bu durumda müşterimize herhangi bir kargo farkı yansımayacaktır. 

Kargo teslimatı sırasında nelere dikkat etmelisiniz?
Öncelikle üzerindeki etiketten isim kontrolü yaparak size doğru kargonun teslim edilip edilmediğine bakınız, kargonuzun herhangi bir hasara uğramaksızın teslim edildiğinden emin olunuz. Size firmamızca gönderilen e-mailde belirtilen ücret haricinde bir ücret talep edilirse tarafımızla irtibata geçiniz.

İADE  
 
Ürünler istekleriniz doğrultusunda kişiselleştirilip sizin için özel olarak üretilmesi sebebi ile üretim kaynaklı bir hata bulunmadığı sürece iade seçeneğimiz bulunmamaktadır. Numara uyumsuzluğu, fotoğraf çekimindeki ışığa bağlı ürün rengindeki ton farklılıkları, üründe kullanılan malzemenin yapısına bağlı olarak dökülme mevcut olması, üretimden kaynaklı problemlerden değildir. İade etmek istediğiniz ürünün ambalajının hasar görmemiş, kullanılmamış olması gerekmektedir. İade istediğiniz ürünü/ürünleri tarafımızdan onay alıp orijinal kutusu ve tüm aksesuarları ile göndermelisiniz. 5 iş günü içinde iade talebi hakkınızı kullanabilirsiniz.

DEĞİŞİM İŞLEMLERİ

Ayakkabı modellerimizde, numara konusunda bir sorun yaşamanız durumunda, birebir aynı model üzerinden ücretsiz olarak değişim hakkınız bulunmaktadır.  Diğer sebepler ile, üretimden kaynaklı bir kusur olmadığı sürece, üzerinde tarafınıza ait kişiselleştirmeler bulunmasından dolayı değişim kabul edilememektir. Stoklu ürünler için, Satın almış olduğunuz ürün/ürünler ile ilgili değişim talebinizi, siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 5 iş günü içerisinde yapabilirsiniz. Değişim talepleri değerlendirilip tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. 

Satın almış olduğunuz ürün/ürünler de değişim işlemini yapabilmeniz için; öncelikle, siparişiniz tarafınıza ulaştıktan sonra, eğer değişim yapmak istiyorsanız 2 gün içinde tarafımıza bilgi vermeniz gerekmektedir. Böylelikle değişim için istediğiniz ürün stoklarımızda mevcut ise, sizin için ayırabiliriz. Değişim için, mail yada telefon yoluyla bizimle iletişim kurabilirsiniz. 
 
Değişim işlemlerinde, iki kargo bedeli de (gidiş-dönüş) müşteriye aittir. 
  
Ürün, orijinal kutusu/ambalajı ve etiketi ile birlikte geri gönderilmelidir. (Lekeli, yırtılmış, sökülmüş, tabanı aşınmış, derisi aşınmış, ambalajı kargo poşeti ile bantlanmış ürünlerin değişimi kabul edilmemektedir.) 
 
Değişim yapmak istediğiniz ürün veya ürünlerin stokta olması halinde, değişim için geri gönderdiğiniz ürün veya ürünlerin değişim şartlarına uygunluğu onaylandıktan sonra, en kısa sürede size kargolanacaktır.
 
Talep etmiş olduğunuz ürün stoklarımızda mevcut değilse hakkınızı 1 yıl boyunca istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.Tutar kadar hediye çeki tanımlanabilir. Bu şekilde istediğiniz zaman bu hediye çekini site içerisinde kullanabilirsiniz.

 


 

bottom of page